שלטי פח

שלטי פח במגוון גדלים ואפשרויות התקנה.

מתאימים לרוב לביצוע שלטי ענק, מתאימים לאתרי בניה, ועסקים הנמצאים בשטחים נרחבים.

אפשר לבצע בכל גודל כולל שלטים צורניים והבלטות.

קבלו הצעת מחיר לשלטי פח

2 + 12 =

שלטי פח ופייזקבונד תהליך הייצור

שלט פח משמש למטרות רבות ומוגדר כשילוט הזול ביותר הוא מאפשר שילוט במידות ענקיות באתרי בנייה או מקומות זמניים המעוניינים בשילוט ענק בתקציב נמוך, שלט פח אפשר לייצר עם מסגרת עץ (לטות ברוחב 5ס”מ עובי 2.5ס”מ) מסגרת זו מאפשרת להרכיב בחזית פח מגולוון או לבן בעוביים שונים וגרפיקה מודפסת על גבי מדבקות מוצמדות לפח, ניתן גם לייצר שלטי פח עם מסגרת אלומיניום או מתכת עמידים לשנים רבות, אם רוצים שלט פח ענק רצוי להשתמש במסגרת מתכת המעניקה חוזק ועמידות לשלט ומאפשרת עמידה גם ברוחות חזקות.

 

מה היתרונות בשלטים מפח

היתרון בשילוט פח גדול, הודות לעמידותו ניתן לפירוק והרכבה חוזרת ולכן אתרים רבים מעדיפים את השימוש בו, קיימת האופציה לאחסן אותו ללא חשש לשבר, הוא עמיד ברוחות גשמים שמש ושבר, עלותו זולה ובזכות זה מאפשרת שילוט בכמויות גדולות או מידות ענקיות לכן ניתן לראות שילוט פח במקומות רבים כמו אתרי בנייה, שלטי פרסום ענקיים ושילוט נוסף.

 

התקנת שלט פח

התקנת שלטים מפח חייבת להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי מתקין מוסמך, בגלל ששלט פח יוצר מפרש גדול, ברוחות חזקות הוא יכול להתנתק מהקונסטרוקציה ולעוף ולגרום לנזק רב בגוף וברכוש, פנו רק לחברה מקצועית העוסקת בשילוט פח ומנוסה בהתקנות שלטים.

חברת טולס שלטים מתמחה בייצור והתקנת שילוט פח ומעניקה שירות לחברות שונות במשק, דניה סיבוס, קבוצת אהרוני, קופת חולים כללית וחברות רבות נוספות, מעוניינים בהצעת מחיר לשילוט פח צרו עמנו קשר. על מנת שנוכל להעניק לכם הצעת מחיר מלאו את הטופס המצורף, בנוסף ניתן ליצור אתנו קשר בטלפון: 03-9735566.

 

מכונת כרסום עבור חומרי שילוט
מדפסת שולחנית להדפסה על שלטים מפח
פלוטר חיתוך מדבקות לשלטי פח
לייזר לחיתוך חומרים לשילוט
מכונת כיפוף אותיות מתקדמת
03-9735566 / 03-6050605
153-3-9735567
9
היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה
Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן