שלטים לעסקים

שלטים לעסקים ייצור כל סוגי השילוט לעסק שילוט חיצוני ופנימי.

שלטי אותיות, שלט מואר, שלטי מיתוג ועיצוב שירות והתקנה בכל חלקי הארץ.

קבלו הצעת מחיר לשלטים לעסקים

5 + 11 =

שלטים לעסקים חובה לכל עסק

שלט פח משמש למטרות רבות ומוגדר כשילוט הזול ביותר הוא מאפשר שילוט במידות ענקיות באתרי בנייה או מקומות זמניים המעוניינים בשילוט ענק בתקציב נמוך, שלט פח ניתן לייצר עם מסגרת עץ (לטות ברוחב 5ס”מ עובי 2.5ס”מ) מסגרת זו מאפשרת להרכיב בחזית פח מגולוון או לבן בעוביים שונים וגרפיקה מודפסת על גבי מדבקות מוצמדות לפח, ניתן גם לייצר שלטי פח עם מסגרת אלומיניום או מתכת עמידים לשנים רבות, כאשר רוצים שלט פח ענק רצוי להשתמש במסגרת מתכת המעניקה חוזק ועמידות לשלט ומאפשרת עמידה גם ברוחות חזקות.

 

בעל עסק עדיין אין לך שלט אתה מפסיד לקוחות

שלט לעסק הוא כלי שיווקי ופרסומי מעולה לכל עסק קטן או גדול, כבעל עסק אתה חייב לבצע שיווק ופרסום כדי להשיג חשיפה לקהל הלקוחות ככל שהחשיפה והפרסום גדולים יותר ההכנסות יגדלו בהתאם.

שלט לעסק הוא מין סוג של תעודת זהות כמו שאדם אינו יכול להציג את עצמו ללא תעודה מזהה כך הוא עסק ללא שלט.

שלטים לעסקים קיימים במקומות רבים ובאפשרויות שונות המותאמות לאופי העסק, שלטים אלו ניתן לראות במתחמי קניות גדולים, ברשתות מזון, אופנה, חשמל ובעסקים שונים.

 

שילוט עסקים שילוט חיצוני ופנימי

שילוט עסק מתחלק לשתי אפשרויות עיקריות שילוט חיצוני ושילוט פנימי, שניהם חשובים מאוד, שילוט חיצוני הם שלטים המותקנים מחוץ לעסק ומעניקים לצרכן מידע על העסק הדרכה כיצד להגיע והיכן העסק ממוקם, שילוט פנימי הם שלטים בתוך העסק המעניקים מידע על מוצרים, מחלקות ומבצעים.

סוגי השילוט לעסק
המבחר הוא גדול ומאפשר שילוט בכל תקציב ולכל מטרה, שלט לוקובונד עם הדפסה ישירה, שלט מואר הכולל ארגז תאורה, שלט אותיות בולטות מחומרים שונים או שלט אותיות תלת מימד המאפשר גם הוספת תאורה לאותיות, לכל עסק ניתן להתאים שלט לפי אופי החנות, המתחם או המותג.

 

מכונת כרסום לחיתוך חומרים קשיחים
מדפסת שולחנית להדפסת פלטות
פלוטר חיתוך מדבקות לשלט לעסק
מכונת לייזר לחיתוך חומרים לשלט לעסק
מכונת כיפוף אותיות עבור שלטים לעסקים
03-9735566 / 03-6050605
153-3-9735567
9
היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה
Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן