שלטים למשרד

שלטים למשרד

שלטים למשרד לצורך הכוונת המבקר או כחלק ממיתוג הוא חלק חשוב בתהליך עיצוב ותכנון המשרד.

היכן ימוקם מאיזה חומר מיוצר ולאיזו מטרה הם שאלות שיש לקחת בחשבון בתהליך קבלת ההחלטה.

קבלו הצעת מחיר לשלטים למשרד

13 + 11 =

שלטים למשרד לצורך מיתוג

חברות רבות מבקשות למתג את המשרד באמצעות שולחן, כיסא, כורסא, עציץ, צביעת קירות, פרקט יוקרתי ומיתוג באמצעות שילוט, משרד עורך דין, רואה חשבון, מרפאת שיניים, משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות בכולן ניתן לראות שלטי מיתוג הכוללים לוגו בחיתוך צורני, או שם החברה מחומרים שונים כמו פיויסי מוקצף, אלומיניום, פרספקס, נירוסטה או עץ.

 

איך להיות יחודי?

ניתן להתקין שילוט משרד מותאם אישית לפי אופי המשרד, קיימים סוגים שונים של שלטים שלטי אלומיניום מעוגלים המאפשרים החלפת שם המשרד או נותן השירות בקלות רבה, שלטי זכוכית המעניקים מראה יוקרתי, שילוט עץ, שלטי פרספקס או שלטי לוקובונד, שילוט משרד צריך להיות קריא וברור לקהל הרחב, וחשוב לבחור את השילוט תוך כדי ייעוץ עם החברה המבצעת, מיקום וגודל השלט גם הם צריכים לקחת בחשבון בטרם ביצוע השילוט במתחם.

אנו מתמחים במתן ייעוץ למשרדים רבים וביכולתנו לייצר כל שלט בכל כמות ובאיכות גבוהה תוך מתן הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, במידה והחלטתם לשלט קומה או בניין רצוי לבצע את הפרוייקט אצל יצרן שלטים אחד ובפעם אחת לצורך יצירת אחידות בין השלטים בקומות השונות.

רצוי להזמין מעט ספרים וזאת במידה ובסיום הפרויקט קיים צורך בשילוט נוסף או בשינוי.

 

שילוט משרד לצורך הכוונה

כאשר קהל רחב מבקש לבקר בבניין או במתחם חשוב להנגיש לו את המקום ולאפשר לו להגיע בקלות למשרד או החדר המבוקש לכן קיים הצורך בשילוט, לשאלות וקבלת הצעת מחיר עבור שילוט משרד צרו עמנו קשר.

 

 

03-9735566 / 03-6050605

153-3-9735567

9

היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן