הדפסה על עץ

הדפסה על עץ באיכות מדהימה למטרות רבות מדפסת UV לחומרים שטוחים במידות 2.5/1.3 הדפסה על אורן, אלון, MDF, פורניר, אגוז, מהגוני.

 

קבלו הצעת מחיר להדפסת עצים

9 + 2 =

הדפסת עץ עכשיו זה אפשרי

אצלנו בטולס שלטים ניתן להדפיס על עץ עד עובי 10ס”מ ובמידות של עד 2.5/1.3 מטר, הדפסה איכותית כולל אפשרות של צבע לבן במדפסת מתקדמת ומהירה, ניתן להדפיס בלוקים לתמונות, שלטים מעץ מודפסים ומוצרים רבים נוספים, ברשותנו מחלקת גרפיקה מתקדמת לתיקון קבצים והבאה לדפוס לקבלת איכויות גבוהות.

הדפסה על עצים מאפשרת שילוב של עיצוב במסעדות, לחדרי אירוח, אולמות אירועים, חדרי כנסים, בתי משפט, משרדי ממשלה, בתי חולים ומקומות נוספים.

עץ אורן לא חייב להיות משעמם

הדפסים על גבי פלטות עץ כולל חיתוך צורני במכונת cnc ולייזר הם אפשרויות נוספות שניתן להדפיס אצלנו, מעוניינים להדפיס על עץ ולא יודעים איפה להתחיל תוכלו ליצור איתנו קשר לייעוץ ועזרה ולקבלת שירותי הדפסה מתקדמים, אנו לא מתפשרים על איכות וכל מוצר אצלנו מיוצר ברמה הגבוהה ביותר.

נקודות חשובות שיש לשים לב לפני הדפסה

חשוב להקפיד על לוחות עץ בגובה אחיד כאשר ראש ההדפסה עובר על הלוח הוא מודד את גובה הלוח ומתרחק מהחלק הגבוהה ביותר במידה וישנם שינויים בגבהים האיכות לא תהייה אחידה, חשוב להקפיד על לוחות עץ נקיים לא שומניים בשביל שההדפסה תתקבל בצורה טובה ללוח ולא תתנתק, קיימים סוגים רבים של עצים עליהם ניתן להדפיס ניתן להתייעץ איתנו לקבלת תוצאות מיטביות.

 

03-9735566 / 03-6050605

153-3-9735567

9

היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן