גדר מדברת

ייצור הקמה הדפסה והדבקת גדר מדברת בכל גובה וכל אורך, חיפוי גדרות למוסדות חינוך עיריות ואתרי בניה.

חידוש גדרות קיימות, הקמת גדרות ושילוט באיכות גבוהה כולל אחריות לביצוע.

.

קבלו הצעת מחיר עבור הקמת גדר

14 + 5 =

גדר מדברת בכל מידה

גדרות מדברות משמשות לבטיחות במקומות נדרשים כמו אתרי בנייה, בתי ספר ומוסדות שונים את הגדר ניתן לבנות מפח איסכורית, לוחות לוקובונד או פנל בידוד כדי שתהיה חלק מהנוף הכללי עיריות ומועצות רבות ממתגות את הגדר באמצעות תמונות או טקסטים פרסומיים, הדפסה נעשית במדפסת פורמט רחב באיכות גבוהה על גבי וניל איכותי תוצרת גרמניה עמידות לשנים.

 

הדפסה ישירה על גבי לוקובונד

כיום ניתן להדפיס ישירות על גבי לוחות לוקובונד ולחסוך את תהליך ההדבקה הארוך והמסובך, הדפסה ישירה על גבי לוחות נעשית באמצעות מדפסת להדפסה על חומרים שטוחים המאפשרת הדפסה איכותית ומהירה עם עמידות חוץ גבוהה, ניתן להדפיס לוחות במידות שונות לפי דרישת הלקוח ובהתאם לקבצים הנשלחים על ידיו.

 

התקנת גידור בשטח

התקנת הגדר נעשית על ידי צוות מתקינים מנוסה כולל התקנת עמודים וחיזוקים לגדר, ניתן לייצר גדל בכל מידה וגובה תוכלו להתייעץ עמנו לקבלת הצעת מחיר לגדר שלכם.

חברת טולס שלטים מתמחה בייצור והתקנת גדרות לאתרי בנייה לקבלנים ולאתרים נוספים, ברשותנו ציוד חדיש ומתקדם המאפשר הקמות גדרות בכל מידה במהירות רבה, אנו מקבלים פרויקטים קטנים או גדולים על כל פרויקט אחריות מלאה.

אנו מתמחים בגידור אתרי בניה לקבלנים ומסוגלים לבצע פרויקטים בכל קנה מידה, הודות לצוות מקצועי ומיומן, בנוסף לניסיון הרב שצברנו ולטכנולוגיה שברשותנו נעמיד לך הלקוח גידור אתר באיכות גבוהה.

קבלן בעל אתר בניה? רוצים לקבל הצעת מחיר מלאו את הפרטים בטופס המצורף כולל גובה ואורך הגידור הרצוי ואנו ניצור עמכם קשר לצורך קבלת הצעת מחיר.

התקנת עמודים בשטח כולל מסגרת ברזל או עץ לפי דרישה. הדבקת מדבקות מודפסות באיכות גבוהה או הדפסה ישירה על גבי לוחות פח או לוקובונד.

מכונת כרסום עבור חומרי שילוט
מדפסת שולחנית להדפסה על גדרות לאתרי בנייה
פלוטר חיתוך מדבקות לגדר מדברת
לייזר לחיתוך חומרים לשילוט
מכונת כיפוף אותיות מתקדמת
03-9735566 / 03-6050605
153-3-9735567
9
היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה
Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן