אותיות אלומיניום ייצור באמצעות כרסומת ברמה מדויקת, אפשרויות ציפוי מגוונות, צבע, אנודייז.

אותיות אלומיניום

אותיות במגוון עוביים לשימוש חיצוני ופנימי.

קבלו הצעת מחיר לשלטי אותיות

2 + 11 =

אותיות אלומיניום לשילוט חיצוני ופנימי

אותיות מאלומיניום וסמלילים מכורסמים ב-CNC בעוביים שונים החל מ- 1 מ”מ ועד 500 מ”מ בעזרת תוכנה גרפית נישלח קובץ קווי לחיתוך מדויק לפי דרישת הלקוח ניתן גם לשלב חריטה אומנותית, צביעה בצבעי אפוקסי על פי גוונים נבחרים אפשרות קטלוג פנטון או R.A.L אפשרות נוספת ציפוי אנודייז.

 

אפשרויות הרכבת אות אלומיניום

הרכבה נסתרת הרכבה בהצמדה או לחלופין בהרחקה מהקיר, חברת טולס שלטים בעלת ניסיון עשיר מתמחה בכל תהליך ייצור אותיות לשילוט חיצוני ופנימי, התאמה אישית לפי מיקום הרכבת האותיות, תהליך ייצור קפדני מאפשר לך הלקוח קבלת אותיות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, הרכבה מדויקת על ידי צוות מתקינים מנוסה.

 

למי מיועדות אותיות מחומר אלומיניום

אותיות מיועדות לבתי כנסת, בתי חולים, עיריות, מועצות, מבני ציבור ופרטיים, מוסדות ציבור, הנצחה וסימון על מבנים, אות אלומיניום עמידה לשנים רבות אינה מחלידה או נשברת ומעניקה מראה יוקרתי.

במקומות רבים ניתן להבחין בשלטי אותיות על מבנים בתוך לובי על דלפק כניסה או דלת זכוכית שלטי אותיות נפוצים בגלל המראה היוקרתי והעמידות לשנים רבות אותיות אלו אינן מחלידות אינן משחירות או נשברות ניתן לנקות אותן באמצעות מטלית רטובה או אפילו זרם של מים, תהליך ההתקנה קל ופשוט ומאפשר התקנה ישירה על גבי קיר או התקנה בהרחקה להענקת תחושת ריחוף ניתן לשלב לוגו חברה באלומיניום ואלמנטים עיצוביים נוספים.

תוכלו לקבל הצעת מחיר מהירה בטופס יצירת קשר שבאתר הוסיפו את הפרטים על עובי גובה וכמות האותיות.

03-9735566 / 03-6050605

153-3-9735567

9

היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן