שלטי פח

שלטי פח במגוון גדלים ואפשרויות התקנה.

מתאימים לרוב לביצוע שלטי ענק, מתאימים לאתרי בניה, ועסקים הנמצאים בשטחים נרחבים.

ניתן לבצע בכל גודל כולל שלטים צורניים והבלטות.

קבלו הצעת מחיר לשלטי פח

14 + 1 =

שלטי פח ופייזקבונד תהליך הייצור

שלט פח משמש למטרות רבות ומוגדר כשילוט הזול ביותר הוא מאפשר שילוט במידות ענקיות באתרי בנייה או מקומות זמניים המעוניינים בשילוט ענק בתקציב נמוך, שלט פח ניתן לייצר עם מסגרת עץ (לטות ברוחב 5ס"מ עובי 2.5ס"מ) מסגרת זו מאפשרת להרכיב בחזית פח מגולוון או לבן בעוביים שונים וגרפיקה מודפסת על גבי מדבקות מוצמדות לפח, ניתן גם לייצר שלטי פח עם מסגרת אלומיניום או מתכת עמידים לשנים רבות, כאשר רוצים שלט פח ענק רצוי להשתמש במסגרת מתכת המעניקה חוזק ועמידות לשלט ומאפשרת עמידה גם ברוחות חזקות.

 

יתרונות בשלטי פח

היתרון בשילוט פח הוא ניתן לפירוק והרכבה חוזרת באתרים אחרים, ניתן לאחסן אותו ללא חשש לשבר, הוא עמיד ברוחות גשמים שמש ושבר, עלותו זולה ומאפשרת שילוט בכמויות גדולות או מידות ענקיות לכן ניתן לראות שילוט פח במקומות רבים כמו אתרי בנייה, שלטי פרסום ענקיים ושילוט נוסף.

 

התקנת שלט פח

התקנת שלטים מפח חייבת להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי מתקין מוסמך שלט פח יוצר מפרש גדול וברוחות חזקות יכול להתנתק מהקונסטרוקציה ולעוף ולגרום לנזק רב בגוף וברכוש, פנו רק לחברה מקצועית העוסקת בשילוט פח ומנוסה בהתקנות שלטים.

חברת טולס שלטים מתמחה בייצור והתקנת שילוט פח ומעניקה שירות לחברות שונות במשק, דניה סיבוס, קבוצת אהרוני, קופת חולים כללית וחברות רבות נוספות, מעוניינים בהצעת מחיר לשילוט פח צרו עמנו קשר.

03-9735566 / 03-6050605

153-3-9735567

9

היוזמים 9 א.ת החדש אור יהודה

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן